chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Ηλεκτρονική Πλατφόρμα για την Εκπαίδευση Ενηλίκων στην Ευρώπη

Ιστολόγιο

EPALE vzdělávací balíček #1 - Distanční vzdělávání

28/05/2020
από Martin Dobeš
Γλώσσα: CS
Document available also in: EN EL HR PL ES DE HU LT ET LV

EPALE Resource Kit #1

 

Situace kolem COVID-19 přinutila vzdělavatele po celé Evropě i světě přemýšlet o novém designu vzdělávání, stejně jako o jeho způsobu realizace a propagace.
Příklon k distančnímu vzdělávání se zdá být nevyhnutelným, a to jako v současnosti, tak i jako trend pro budoucnost. A EPALE se svou rozsáhlou informační databází může být bohatým zdrojem inspirací a nápadů v tomto reogranizačním procesu.


Tento první balíček vám pomůže začít s vlastním online vzděláváním. Zahrnuje články, příručku, inspirativní praxe a konkrétní nástroje pro elearning. 

Text materiálu je v angličtině. Máte-li pocit, že byste jej využili v češtině, dejte nám vědět, například v komentáři pod článkem. Pokud se u těchto materiálů sejde více hlasů, můžeme je nechat přeložit do češtiny.

Balíček č. 1 lze stáhnout zde:
https://epale.ec.europa.eu/sites/default/files/resource_kit_-_distance_l...

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Εμφάνιση 1 - 2 από 2
  • Εικόνα Ilga Eglīte
    Sveiki! Vai EPALE Resursu komplekts nr. 1 - tālmācība būs pieejams arī latviešu valodā?
  • Εικόνα Ian BORKETT
    Visit www.unionlearn.org.uk to find a range of free online resources and courses. You can also sign up for the free webinar on Friday 15th May, which explores the tools to create your own future. More details can be found at www.unionlearn.org.uk/news/latest-programme-lockdown-webinars-announced&...;