chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Ηλεκτρονική Πλατφόρμα για την Εκπαίδευση Ενηλίκων στην Ευρώπη

Αίθουσα σύνταξης

Daugavpils pilsētas izglītības pārvalde organizē iedzīvotājiem bezmaksas latviešu valodas kursus

30/01/2020
από Ilze Onzule
Γλώσσα: LV

Daugavpils pilsētas dome ir piešķīrusi finansējumu latviešu valodas kursu organizēšanai Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem 2020.gadā. Prioritāte ir tiem iedzīvotājiem, kuri pirms tam nav apmeklējuši bezmaksas kursus, kuriem latviešu valodas kursi nepieciešami LR pilsonības iegūšanai, valsts valodas prasmes līmeņa iegūšanai vai paaugstināšanai un reemigrantiem.

Jāņem vērā, ka kursos var pieteikties 300 iedzīvotāji, kuriem tiks organizētas mācības 15 grupās, katrā – 20 cilvēki. Nodarbības notiks grupām ar dažādiem valsts valodas zināšanu līmeņiem (zems, vidējs, augsts) un vairākos pilsētas mikrorajonos. Programma paredzēta 100 stundām.

Pieteikties kursiem var no 27.janvāra līdz 30.janvārim, zvanot pa tālruni 65407437 vai 29252443 (Ilze Onzule), vai personīgi Saules ielā 7, 24.kabinetā.

 

Ilze Onzule,
Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes
Izglītības atbalsta nodaļas izglītības metodiķe pieaugušo izglītībā

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Εμφάνιση 1 - 1 από 1
  • Εικόνα Vendija Annija Cīrule
    Man ir liels prieks, ka cilvēkiem tiek dota šāda iespēja apgūt latviešu valodu. It īpaši tādā pilsētā kā Daugavpilī, kur šī, manuprāt, ir aktuāla problēma. Tas nav noslēpums, ka pie mums Latvijā ir daudz cilvēku, kas neprot mūsu valsts valodu un tā ir liela problēma un arī šķērslis darba tirgū. Latviešu valodas kursi ir nepieciešami arī daudziem kam nav LR pilsonības un tas ir lieliski, ka tagad arī Daugavpils iedzīvotājiem būs šāda iespēja.