chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Ηλεκτρονική Πλατφόρμα για την Εκπαίδευση Ενηλίκων στην Ευρώπη

 
 

Αίθουσα σύνταξης

Apgūt zināšanas klausītāja statusā LU Open minded

07/12/2019
Γλώσσα: LV

“Labi organizēti un ļoti interesanti kursi. To apmeklēšana liek izrauties no ikdienas apmātības domās un darbos, un sākt iedziļināties apkārt notiekošajā, domāt savādāk un plašāk.”

“Lieliski lekciju kursi ērtās vietās Rīgā. Tieši tas,kas nepieciešams, lai izrautos no ikdienas domām un palūkotos uz pasauli plašāk.”

(no atsauksmēm Facebook lapā)

 

LU Open minded  sadarbībā ar Latvijas Universitāti aicina pilnveidot sevi un izzināt pasauli. Tiek piedāvāti bakalaura līmeņa kursi par aktuālām tēmām, ko pasniedz Latvijas labākie lektori. Studēt ir iespējams divējādi – klātienē, atgriežoties universitātes auditorijā un tiekoties aci pret aci ar lektoru, vai arī tiešsaistē – piesakoties kādam no piedāvātajiem tiešsaistes kursiem, saņemot lekciju video e-pastā un studējot sev ērtā laikā un vietā.

Projekta piedāvātie lekciju kursi ir četras līdz divpadsmit lekcijas gari, tēmas labākai izpratnei tiek piedāvāta literatūra, pašpārbaudes testi, pārbaudes darbs kursa noslēgumā un apliecinājums par kursa pabeigšanu.

Jau vairāk nekā 10 000 cilvēku studējuši kādā no LU Open Minded klātienes vai tiešsaistes kursiem.

Iespējami gan aktuālie kursi (maksas), gan bezmaksas lekcijas.

Pati esmu klausījusies gan tiešsasistes lekcijas, gan lekciju ierakstus un arī jums to iesaku!

Vairāk skatīt: https://openminded.lv/

 

Anita Apine,
EPALE Vidzemes reģiona koordinatore

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Εμφάνιση 1 - 1 από 1
  • Εικόνα Ginta Salmina
    LU Open minded kursi - pati esmu apmeklējusi vairākus kursus un tos noteikti varu ieteikt citiem. Laba kursu organizācija, aktuālas tēmas, pieņemamas cenas, profesionāla lektoru piesaiste. Vairākus gadus atpakaļ šis noteikti bija atradums manai mūžizglītībai.