chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Ηλεκτρονική Πλατφόρμα για την Εκπαίδευση Ενηλίκων στην Ευρώπη

 
 

Αίθουσα σύνταξης

Emocionālās inteliģences kursi

28/11/2019
Γλώσσα: LV

No 28. oktobra līdz 2. novembrim Bārtas skolotāja Aija Maija Ķuda piedalījās kursos “Emocionālā inteliģence: apzināšanās, izmantošana un emociju kontrole”, kas notika Prāgā.

Katru dienu tika izrunātas un izspēlētas dažādas tēmas par emociju apzināšanos, izmantošanu, kontroli attiecībā uz sevi un saskarsmē ar citiem, tika stāstīts par nākotnes līderu veidošanu, pielāgojot mācīšanās stilus, par radošuma prasmēm, par emocionālās inteliģences prasmju pielietojumu.

Kursi notika angļu valodā, un grupā bija 14 skolotāji no vairākām valstīm (4 no Vācijas, 4 no Bulgārijas, 2 no Spānijas, 2 no Rumānijas, 1 no Norvēģijas un 1 no Latvijas).

Kursi bija liels izaicinājums.

Atziņas pēc kursiem – mācīties valodas ir svarīgi neatkarīgi no vecuma, visās valstīs ir problēmas, ko nepieciešams pārrunāt, par tām diskutēt un atrisināt.

 

Avots: Grobiņas novada Ziņu lapa.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn