chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Ηλεκτρονική Πλατφόρμα για την Εκπαίδευση Ενηλίκων στην Ευρώπη

Ημερολόγιο

VII Ogólnopolski Kongres Tutoringu

Αναρτήθηκε από Barbara Habrych 4 εβδομάδες 1ημέρα πριν

Παρασκευή 25 Σεπτέμβριος 2020 to Κυριακή 27 Σεπτέμβριος 2020

Ogólnopolski Kongres Tutoringu jest wyjątkową przestrzenią spotkania pasjonatów wysokiej jakości edukacji, którzy uważają, że na wszystkich poziomach może być ona bardziej spersonalizowana, nastawiona na rozwijanie talentów i mocnych stron.

Tym razem hasłem przewodnim Kongresu będzie: “Dobro, piękno, prawda w edukacji czy coś w zamian?” W czasie kongresów tutoringu staramy się zadawać uczestnikom i naszym prelegentom ważne dla edukacji pytania. Tym razem, ze względu na rocznicowy charakter kongresu – obchodzimy 10-lecie powstania Collegium Wratislaviense – chcemy zapytać o kwestię o znaczeniu fundamentalnym: Czy słynna platoństka triada podstawowych wartości dalej obowiązuje? Jak może się realizować w świecie smartfonów, światłowodów, sieci 5G i wirtualnej rzeczywistości? A może nowoczesny świat jest w stanie zaproponować jakąś alternatywę lub coś, co jest w stanie uzupełnić dobro, prawdę i piękno? Zapraszamy do inspirującego spotkania w poszukiwaniu fundamentów edukacji!

Κύρια γλώσσα:
Τύπος εκδήλωσης: 
Διάσκεψη
Κόστος παρακολούθησης: 
Ναι
Διαδικτυακή εκδήλωση: 
Ναι
Φορέας διοργάνωσης: 
Collegium Wratislaviense: Wrocław
Τύπος διοργανωτή: 
Άλλο συμβάν
Στοιχεία επικοινωνίας: 
kongres@cw.edu.pl tel: +48 71 727 79 10
Ομάδα στόχος: 
Ακαδημαϊκοί, φοιτητές, ερευνητές στον τομέα της ανδραγωγικής
Θεματικό πεδίο προβληματισμού:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email