chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Ηλεκτρονική Πλατφόρμα για την Εκπαίδευση Ενηλίκων στην Ευρώπη

Ιστολόγιο

10 powodów, dla których warto dołączyć do społeczności EPALE

15/10/2014
από Eva ALOS MELCHOR
Γλώσσα: PL
Document available also in: FR BG CS DA ET EL HR DE IT ES LV LT GA HU MT NL PT RO SK SL FI SV EN

Najnowsza wersja EPALE została już udostępniona i teraz możesz stać się członkiem centralnej platformy poświęconej uczeniu się dorosłych w Europie. Oto 10 nowych funkcji EPALE i powodów, dla których warto się zaangażować:

1.       Zyskujesz dostęp, za pomocą nowego kalendarza, do kursów szkoleniowych, seminariów internetowych, zajęć dydaktycznych i innych możliwości w całej Europie.

2.       Możesz wyszukiwać interesujące Cię kursy wg tematu, języka lub kosztów udziału.

3.       Pozyskujesz ważne informacje na temat wydarzeń, zanim podejmiesz decyzje o udziale w nich. Możesz sprawdzić założenia i cele wydarzenia oraz jego wielkość i tematykę, zanim się na nie wybierzesz.

4.       Pozostajesz w bieżącym kontakcie ze społecznością uczenia się dorosłych za pośrednictwem Twittera @EPALE_EU i wymieniasz się w mediach społecznościowych naszymi najnowszymi treściami online dotyczącymi bądź to artykułu, bądź nadchodzącego wydarzenia.

5.       Dzięki naszemu „Serwisowi informacyjnemu” czerpiesz najnowsze informacje na temat zmian polityki, nowych inicjatyw, finansowania, wiadomości i wszystkiego co dotyczy uczenia się dorosłych.

6.       Co tydzień w środę będziemy aktualizować nasz blog treściami poświęconymi ważnym trendom w dziedzinie uczenia się dorosłych.

7.       Masz pytanie? Dysponujemy interaktywnym serwisem FAQ, w którym będą zamieszczane wasze pytania i nasze odpowiedzi. Dostępne w nim będą przyciski „oceń”, które pozwolą użytkownikom wypowiedzieć się, czy znajdują informacje, których potrzebują.

8.       Niemal 2 000 z was odpowiedziało na nasz sondaż dotyczący treści platformy EPALE. Czekaj na wyniki – ukażą się już wkrótce!

9.       Bądź w kontakcie i na bieżąco dzięki prenumeracie naszego biuletynu – wystarczy tylko wpisać swój adres e-mail tutaj: /pl#subscribe

10.     Skorzystaj z ułatwień w zaspokajaniu swoich potrzeb edukacyjnych dzięki naszej nowej platformie. Platforma EPALE ma teraz dodatkowe strony, nową treść oraz całkowicie odmieniony wygląd i funkcjonalności.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
Refresh comments Enable auto refresh

Εμφάνιση 1 - 1 από 1
  • Εικόνα Iza Stawarz

    <p>Najbardziej przemawiającym do mnie argumentem, jest podpunkt drugi, ponieważ w prosty i bardzo szybki sposób mogę znaleźć interesujący mnie temat. Fakt, że sondaż dotyczący treści platformy EPALE odwiedziło niemal 2000 osób, pokazuje, że platforma cieszy się niemałą popularnością. Dobrym argumentem jest również możliwość uczestniczenia w prenumeracie drogą elektroniczną.</p>