chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - E-Plattform für Erwachsenenbildung in Europa

Mille poolest erineb EPALE platvormist eTwinning?

eTwinning on virtuaalne kohtumispaik, mis võimaldab koolidel, õpetajatel ja õpilastel koostööd teha ning korraldada üritusi õpetajate kutseoskuste täiendamiseks. EPALE eesmärk on saada täiskasvanute õppe sektori ja täiskasvanute õppe spetsialistide veebikogukonnaks.

EPALE pakub üleeuroopalise kalendri kaudu teavet täiskasvanute õppe spetsialiste huvitavatest kursustest ja üritustest. Platvorm EPALE koondab ka suurt hulka kasulikke haridusalaseid materjale, uudiseid, üritusi ja võrgustike loomise vahendeid. Eksperdid aitavad kvaliteetset sisu leida ja olulisematesse keeltesse tõlkida.

Praeguste kavade kohaselt ei hõlma kalender platvormil eTwinning esitatavaid põhi- ja keskkooliõpetajatele mõeldud üritusi, kuna EPALE keskendub täiskasvanud õppuritele. Lisaks on oluline, et erinevalt platvormist eTwinning ei paku EPALE võimalust klasside mestimiseks, kuna täiskasvanutel ei ole põhi- ja keskkooliklassidega sarnaseid klasse.