chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - E-Plattform für Erwachsenenbildung in Europa

Ressource

Analýza postoje vzdělavatelů a zaměstnavatelů k uznávání neformálního vzdělávání

Sprache: CS

Eingesandt von Barbora Pavelková

Analýza postoje vzdělavatelů a zaměstnavatelů k uznávání neformálního vzdělávání byla vytvořena v rámci projektu: Klíče pro život – Rozvoj klíčových kompetencí v zájmovém a neformálním vzdělání. Tento projekt s registračním číslem CZ.1.07/.4.1.00/06.0011 je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Analýza postoje vzdělavatelů a zaměstnavatelů k uznávání neformálního vzdělávání byla realizována prostřednictvím kvalitativního a kvantitativního průzkumu se vzdělavateli a zaměstnavateli. Součástí analýzy byla interpretace získaných zdrojových dat, rešerše zahraničních přístupů a definování předpokládaného vývoje situace v rámci rozvoje aktivní politiky zaměstnanosti do r. 2020. Analýza přinesla důležitá zjištění postojů klíčových subjektů v ČR k uznávání neformálního vzdělávání, na základě kterých byly definovány klíčové problémy a navržena doporučení zohledňující současná témata a trendy v Evropské unii.

Autor(en) der Ressource: 
Ing. Lubor Hruška-Tvrdý, Ph.D. a kol.
Datum der Veröffentlichung:
Montag, 24 Oktober, 2011
Sprache des Dokuments
Art der Ressource: 
Fallstudie
Land:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email