Direkt zum Inhalt
Resource Details
RESSOURCEN

XXI a.suaugusiųjų švietimo poliai – nuo vertybių iki motyvacijos veikti

Ar žmonėms tebereikia vertybių norint suvaldyti globalinius kaitos procesus visame pasaulyje? Kokios vertybės šiandien aktualios ir kokiu būdu vyksta šių vertybių kaita? Ar suaugusiųjų švietimas taip pat susiduria su vertybinių nuostatų kaitos procesais? Kokie būdai įgalina kaip nuo vertybių pereiti prie motyvacijos veikti? Šiais ir kitais klausimais apie vertybių svarbą suaugusiųjų švietime diskutavome su kolegomis iš Rumunijos, Turkijos, Vokietijos, Austrijos, Jungtinės Karalystės.

Atsakymus į iškeltus klausimus ir konkrečius praktinius pavyzdžius, kaip įtraukti organizacijas, darbuotojus, mokymų dalyvius, socialinius partnerius į vertybėmis paremtos mokymosi aplinkos kūrimą, galite rasti metodiniame leidinyje ,,Vertybės suaugusiųjų švietime“.  Leidinys paruoštas vykdant Mokymosi visą gyvenimą programos Grundtvig mokymosi partnerystės projektą ,,Vertybės suaugusiųjų švietime“.

Šis  pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį.  Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Resource Details
Autor(en) der Ressource
Telšių švietimo centras
Art der Ressource
Offene Bildungsressourcen
Land
Datum der Veröffentlichung
Sprache des Dokuments
Login (0)

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!