chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - E-Plattform für Erwachsenenbildung in Europa

Ressource

XXI a.suaugusiųjų švietimo poliai – nuo vertybių iki motyvacijos veikti

Sprache: LT

Eingesandt von Jurgita MELAIKIENE

Ar žmonėms tebereikia vertybių norint suvaldyti globalinius kaitos procesus visame pasaulyje? Kokios vertybės šiandien aktualios ir kokiu būdu vyksta šių vertybių kaita? Ar suaugusiųjų švietimas taip pat susiduria su vertybinių nuostatų kaitos procesais? Kokie būdai įgalina kaip nuo vertybių pereiti prie motyvacijos veikti? Šiais ir kitais klausimais apie vertybių svarbą suaugusiųjų švietime diskutavome su kolegomis iš Rumunijos, Turkijos, Vokietijos, Austrijos, Jungtinės Karalystės.

Atsakymus į iškeltus klausimus ir konkrečius praktinius pavyzdžius, kaip įtraukti organizacijas, darbuotojus, mokymų dalyvius, socialinius partnerius į vertybėmis paremtos mokymosi aplinkos kūrimą, galite rasti metodiniame leidinyje ,,Vertybės suaugusiųjų švietime“.  Leidinys paruoštas vykdant Mokymosi visą gyvenimą programos Grundtvig mokymosi partnerystės projektą ,,Vertybės suaugusiųjų švietime“.

Šis  pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį.  Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Autor(en) der Ressource: 
Telšių švietimo centras
Datum der Veröffentlichung:
Dienstag, 24 März, 2015
Sprache des Dokuments
Art der Ressource: 
Offene Bildungsressourcen
Land:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email