chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - E-Plattform für Erwachsenenbildung in Europa

News

Współpraca międzynarodowa. Jak dobrze zacząć? Konferencja europejska. Kraków, 21–22 września 2020

01/09/2020
von Jerzy Kraus
Sprache: PL

Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych (FAIE) zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych współpracą międzynarodową i uczeniem się przez całe życie na międzynarodową konferencję, którą FAIE organizuje w Domu Gości Opactwa w Tyńcu pod Krakowem w dniach 21-22 września!

Konferencja europejska "Współpraca międzynarodowa. Jak dobrze zacząć?" jest (górnolotnie mówiąc) uwieńczeniem naszej trwającej już ponad 8 lat pracy wspierającej początkujących realizatorów i realizatorki przedsięwzięć międzynarodowych. Jest organizowana w ramach międzynarodowego projektu Erasmus+ pt.  “Sieć wsparcia dla początkujących menadżerów projektów międzynarodowych”.

Celem wydarzenia jest podzielenie się wiedzą i narzędziami wspierającymi początkujących realizatorów projektów międzynarodowych, wypracowanych w trakcie dwuletniej współpracy pięciu organizacji społeczeństwa obywatelskiego z pięciu krajów europejskich: Polski, Włoch, Węgier, Austrii i Danii.

W trakcie konferencji zaprosimy uczestników i uczestniczki również do udziału w kreatywnych warsztatach networkingowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wszystkie szczegółowe informacje są dostępne tutaj.

Zapraszamy!

   

W sytuacji wzrostu zagrożenia epidemicznego wywołanego Covid-19 w Europie, konferencja może odbyć się jedynie w formule internetowej.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email