chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - E-Plattform für Erwachsenenbildung in Europa

Ressource

Pārskats par sabiedrības līdzdalības informācijas atainošanu pašvaldību tīmekļa vietnēs

Sprache: LV

Eingesandt von Aldis Lazda

Latvijas Pilsoniskā alianse laika periodā no 2020. gada 10. februāra līdz 2020. gada 18. maijam veica Latvijas pašvaldību (republikas nozīmes pilsētu un novadu) tīmekļa vietņu izpēti par sabiedrības līdzdalības informācijas atainošanu.

Izpētes laikā  tika  vērtēts,  cik  viegli  ir  iespējams  atrast  pašvaldības  tīmekļa  vietnē  sadaļu "Sabiedrības līdzdalība", informācijas apmērs, kāds ir publicēts šajā sadaļā, kā arī tika skatīts, vai kādā citā tīmekļa vietnes sadaļā nav informācija, kas ir attiecināma uz sabiedrības līdzdalību, kā arī tika skatīts, vai ir norādīta informācija par nevalstiskajām organizācijām.

Vairāk par pētījumu lasi Latvijas Pilsoniskā alianses mājas lapā.

 


Pārskats par sabiedrības līdzdalību informācijas attaisnošanu pašvaldību tīmekļa vietnēs ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par pārskata saturu atbild Latvijas Pilsoniskā alianse. 

Autor(en) der Ressource: 
Latvijas Pilsoniskā alianse
Datum der Veröffentlichung:
Freitag, 19 Juni, 2020
Sprache des Dokuments
Art der Ressource: 
Studien und Berichte
Land:
Schlagwörter:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email