chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - E-Plattform für Erwachsenenbildung in Europa

Ressource

Semināru cikla “Gudro vecāku skola” nodarbības "Bērnu savstarpējās attiecības sākumskolā" video ieraksts

Sprache: LV

Eingesandt von Zintis Buls

Semināru cikla “Gudro vecāku skola” nodarbībā "Bērnu savstarpējās attiecības sākumskolā" lektore Gunita Kleinberga – Marte Meo terapeite, kognitīvi biheiviorālo terapeite – stāstīja par to, kādas ir labas un cieņpilnas attiecības un kā bērni tās iemācās. Viņa dalījās arī atziņās tajā, kā bērnam var palīdzēt risināt savstarpējās attiecības skolā. Kādas sociālās prasmes nepieciešamas, lai bērns risinātu konfliktus, kas ir un kas nav vienaudžu vardarbība. Kā sniegt palīdzību un risināt situāciju gadījumos, kad bērns saskaras ar vienaudžu vardarbību vai, arī, ja bērns ir vardarbīgs pret citiem.

Semināru cikls “Gudro vecāku skola” notiek projekta „Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, I kārta” (Nr. 9.2.4.2/16/I/085) ietvaros.

Autor(en) der Ressource: 
Gunita Kleinberga
Datum der Veröffentlichung:
Dienstag, 7 Januar, 2020
Sprache des Dokuments
Art der Ressource: 
Offene Bildungsressourcen
Land:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn