chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - E-Plattform für Erwachsenenbildung in Europa

News

Atvērta pieteikšanās semināriem par Erasmus+ projektiem izglītības un mācību jomā

30/12/2019
von Sanda ROZE
Sprache: LV
VIAA

Eiropas Komisija ir izsludinājusi 2020. gada mobilitātes projektu pieteikumu konkursu Eiropas Savienības Erasmus+ programmā izglītības un mācību jomā.

Projekta pieteikumu Pieaugušo izglītības sektorā var iesniegt tikai Pieaugušo izglītību organizācijas, kas darbojas pieaugušo izglītībā.
Saskaņā ar Erasmus+ vadlīnijām (https://ec.europa.eu/…/intro…/how-to-read-programme-guide_lv) pieaugušo izglītība ir definēta kā visu veidu neprofesionālā pieaugušo izglītība – formālā, neformālā vai ikdienas mācīšanās, izņemot profesionālo tālākizglītību.
Mācību mobilitātē var doties pieaugušo izglītotāji, kuru organizācija ir iesniegusi projekta pieteikumu. Organizācijām sava personāla mobilitātes mācību nolūkos jāizmanto stratēģiskai un starptautiskai savas organizācijas attīstībai.

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina institūciju pārstāvjus, kuri plāno iesniegt Erasmus+ mobilitātes projektu pieteikumus 2020. gadā, pieteikties semināriem, kas notiks janvāra sākumā.

Semināros interesentus iepazīstinās ar mācību mobilitātes projektu mērķiem, atbalstītajām aktivitātēm, piešķiramo finansējumu un projektu iesniegšanas noteikumiem, kā arī konsultēs par mācību mobilitātes projekta pieteikuma tiešsaistes veidlapas aizpildīšanu.

Sīkāka informācija par semināriem un pieteikšanās tiem notiek VIAA mājaslapā.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

1 - 1 von 1 anzeigen
  • Bild des Benutzers Arita Berga
    Erasmus mobilitātes projekti ir ļoti derīgi un augstā līmenī izstrādāti.
    Esmu pati dažu gadus atpakaļ piedalījusies vienā šādā projektā Kiprā, kur ieguvu prasmes un zināšanas darbā ar Google Disku. 
    Joprojām šo iespēju - strādāt mākoņvidē, izmantoju savā ikdienā darbā, kā arī apmācu citus strādāt ar to. 
    Pieredze ārzemēs viennozīmīgi ir vērtējama izcili, jo vides maiņa, kultūras atšķirības un valodas barjeras liek paraudzīties uz savu darbu pavisam citādāk, novērtēt to, kas jau sasniegts un gūstot jaunu redzējumu par turpmāko profesionālo darbību.