chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

E-Plattform für Erwachsenenbildung in Europa

 
 

News

Brīvprātīgā darba organizētājus NVA informēs par platformas brivpratigie.lv jaunām iespējām

10/07/2019
Sprache: LV

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) platforma brivpratigie.lv aicina nevalstiskās organizācijas, pašvaldības, valsts iestādes, skolas un citas organizācijas, kas regulāri strādā ar brīvprātīgajiem, līdz 20.jūlijam pieteikties informatīvajam semināram par platformas brivpratigie.lv uzlabotās versijas darbību.

Seminārā tiks izskaidrots, kā vislabāk izmantot platformas brivpratigie.lv iespējas, lietojot jauninājumus, kas regulārā brīvprātīgā darba organizatoriem ļauj pašiem administrēt savas organizācijas brīvprātīgo piesaisti un koordinēšanu, izmantojot visas platformas priekšrocības. Piemēram, organizācija veido savu profilu, kuram seko konkrētajā lokā esošie brīvprātīgie. Organizācija var veidot publiskas vai tikai saviem sekotājiem paredzētas misijas, pieteikt un atteikt brīvprātīgos, sazināties ar pieteiktajiem elektroniski, pārvaldīt organizācijas brīvprātības statistiku (brīvprātībā pavadītās stundas, veiktie darbi, iegūtās iemaņas), izmantot citas ērtības un priekšrocības.

Lai precīzāk iepazītos ar iespējām, darbības veidu un atbildībām, NVA aicina platformā reģistrētajām organizācijām līdz 20.jūlijam pieteikties misijai šeit.
Par reģionālā semināra norises konkrēto laiku un vietu tiks paziņots pēc 20. jūlija, kad būs apkopoti saņemtie pieteikumi. Semināru plānots rīkot augustā.

Platformā brivpratigie.lv tiek saglabāta iespēja pieteikt misijas, nekļūstot par sadarbības partneri. NVA arī atgādina, ka brīvprātīgo darbu drīkst organizēt biedrības, nodibinājumi, valsts un pašvaldību iestādes, politiskās partijas un to apvienības, sociālie uzņēmēji. Ar Brīvprātīgā darba likumu var iepazīties šeit.


Uzziņa: Platformā brivpratigie.lv ir pieejama NVA izstrādātā Brīvprātīgā darba veicēju informācijas sistēma. Ar šīs informatīvās platformas starpniecību tiek nodrošināta un koordinēta informācijas apmaiņa starp brīvprātīgā darba organizētājiem un brīvprātīgā darba veicējiem, paplašinot brīvprātīgā darba iespējas visos valsts reģionos.

 

Vairāk: Nodarbinātības valsts aģentūras mājas lapā.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

1 - 1 von 1 anzeigen
  • Bild des Benutzers Anita Apine
    Ja esi optimists un jūti aicinājumu palīdzēt savai vietējai sabiedrībai, bet īsti nezini, kur pieteikties, tad te nu būtu īstais laiks ielūkoties mājaslapā brivpratigie.lv un atrast sev vajadzīgo informāciju. Valmierā, integrētās bibliotēkas telpās no 18.- 19.jūlijam  notiek Valmieras novada fonda organizētais pasākums par brīvprātīgo darbu. Dalībnieki no Bosnijas, Gruzijas, Rumānijas, Turcijas, Latvijas. Pirmās dienas programmā: dalīšanās pieredzē, Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpuss, par jauniešu iespējām dalībai šajās programmās. Otrā dienā plānots pasākums par videi saudzīgu dzīvesveidu- dažādi piemēri, fakti, diskusija, par to, kāda ir mūsu ietekme uz mūsu planētu. Mans ieteikums: ja jūti sevī aicinājumu kļūt par brīvprātīgo, viens no veidiem- vari mēģināt apmeklēt šāda veida nodarbības, sadraudzēties ar līdzīgi domājošiem.
    Palasīju informāciju mājalapā un man ir jautājums, kāpēc vecuma ierobežojums semināru apmeklēšanai ir 18-99. Mūsu minētajā nodarbībā piedalās arī 16 gadīgi jaunieši.  Un likumā par brīvprātīgo darbu teikts, ka "Brīvprātīgā darba veicējs ir fiziskā persona, kas sasniegusi 13 gadu vecumu".