chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - E-Plattform für Erwachsenenbildung in Europa

Kā EPALE ir saistīta ar Grundtvig programmu?

Grundtvig programma bija daļa no ES Mūžizglītības programmas 2007.–2013. gadam. Tā nodrošināja atbalstu personām un organizācijām, kuras iesaistītas vispārējā pieaugušo izglītībā, lai tās varētu piedalīties Eiropas apmācību pasākumos un projektos.

Doma par EPALE radās saistībā ar Grundtvig programmas ieinteresēto personu pausto vajadzību pēc tādas telpas izveides, kurā apmainīties ar idejām un praksi, lai pilnveidotu savu profesionālo darbību. Grundtvig programmas pasākumi un tīkli nodrošināja telpu diskusijām par EPALE, un tika sākta tās izveide.

Mēs mudinām Grundtvig programmas atbalstītos tīklus un projektus reģistrēt kā EPALE lietotājus. Tomēr EPALE cer ieinteresēt arī citus pieaugušo izglītības speciālistus, kuri vēl nav iesaistīti Eiropas projektos.

EPALE platforma sniegs interaktīvas iespējas, kas ļaus lietotājiem veidot sasaisti ar citiem lietotājiem visā Eiropā, iesaistīties diskusijās un apmainīties ar labu praksi. Vietnes resursu krātuvē tiks arī publicēti resursi/norādītas atsauces uz resursiem, kuri izveidoti saskaņā ar Grundtvig  programmu. Saistībā ar projektiem tiks veicināta to pasākumu publicēšana un apmaiņa ar labu praksi vai resursiem, kas izstrādāti šajā platformā.