chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - E-Plattform für Erwachsenenbildung in Europa

Ar ko EPALE atšķiras no e-Dvīņošanās (eTwinning)?

e-Dvīņošanās ir virtuāla satikšanās vieta sadarbībai starp skolām, skolotājiem un skolēniem un skolotāju profesionālās izaugsmes veicināšanas pasākumu rīkošanai. EPALE mērķis ir izveidot pieaugušo izglītības nozares un pieaugušo izglītības speciālistu tiešsaistes kopienu.

EPALE Viseiropas kalendārā tiks sniegta informācija par kursiem un interesējošiem pasākumiem pieaugušo izglītības speciālistiem. EPALE platformā būs pieejams arī plašs noderīgu izglītības resursu, ziņu, notikumu un tīkla izveides instrumentu klāsts un nodrošināts izglītības jomas ekspertu ieteiktais augstas kvalitātes saturs, kas tulkots galvenajās ES valodās.

Šajā posmā nav paredzēts, ka kalendārā tiks ietverti pasākumi pamatskolu un vidusskolu skolotājiem, kā tas ir e-Dvīņošanās vietnē, jo EPALE galvenā uzmanība ir pievērsta pieaugušiem izglītojamajiem. Jānorāda arī tas, ka EPALE, atšķirībā no e-Dvīņošanās, netiks piedāvāta iespēja dvīņot klases, jo attiecībā uz pieaugušajiem nepastāv tādas klases kā pamatskolās vai vidusskolās.