chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - E-Plattform für Erwachsenenbildung in Europa

Kas atbalsta EPALE?

EPALE ir iniciatīva, ko izstrādājis Eiropas Komisijas Izglītības un kultūras ģenerāldirektorāts (EAC ĢD), kurš apņēmies to padarīt par pastāvīgu elementu Eiropas pieaugušo izglītības vidē.

EPALE vietni pārrauga Izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras izpildaģentūra(EACEA) un ikdienā pārvalda Centrālais atbalsta dienests (CSS — Central Support Service), ar kuru var sazināties, nosūtot e-pastu helpdesk@epale-support.eu vai zvanot EPALE palīdzības dienestam: +44 (0) 121 212 8934.

Sākot no 2014. gada rudens ar Centrālo atbalsta dienestu sadarbosies arī Nacionālie atbalsta dienesti (NSS — National Support Services), palīdzot papildināt EPALE ar interesantu un unikālu saturu.

Plašāku informāciju par Centrālo atbalsta dienestu un nacionālajiem atbalsta dienestiem var iegūt tālāk norādītajās saitēs:

Centrālais atbalsta dienests

Nacionālais atbalsta dienests