chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - E-Plattform für Erwachsenenbildung in Europa

Kalender

WORLD GAME ESTONIA – Kuidas luua hästi toimiv coachingu kogukond?

Eingesandt von Georgi SKOROBOGATOV vor 4 Jahre 7 Monate

Dienstag 12 Januar 2016
Tallinn
,

Mis on MAAILMAMÄNG?
“Maailmamäng” on coachide poolt algatatud liikumine maailmas, mille eesmärgiks on luua nn teadlikkuse murdepunkt. Kõik on oodatud kaasa mängima! See koosneb erinevatest piirkondlikest konverentsidest ja seminaridest, mis päädivad aprillis, Balil toimuva ülemaailmse coachide konverentsiga World Game.

Eesti Maailmamängu seminar toimub 12. jaanuaril, 2016! 

Miks MEIE? 
Läbi Maailmamängu me teaduvstame, et me kõik oleme üks. See visioon, mida me endas kanname on ühtsus ja üksmeel olenemata meie vanusest, soost, rassist, religionist, piiridest, poliitilistest süsteemidest ja ajaloost. MEIE väestame, julgustame ja kaasame erinevad inimesed ja organisatsioonid oma visiooni, et koos ühtset visiooni edasi kanda. 

Meie VISIOON – Läbi lahenduskeskse juhtimise arendame ülemaailmselt sotsiaalset vastutust 

Meie MISSIOON – Luua mänguline kogukond kellega koos viia maailma teadlikkuse murdepunktini 

Meie MEESKOND - Me oleme pühendunud grupp coachivaid juhte üle terve maailma kes jagavad ja toetavad ühtsuse saavutamist erinevates riikides. 

Kuidas luua hästi toimiv KOGUKOND? 
Milline näeks välja Sinu elu siis kui sa saaksid kuuluda professionaalsesse coachide kogukonda mis pakuks sulle suurepärast, inspireerivat ja vahetut suhtlemist oma piirkonna coachidega? Üks Maailmamängu eesmärke on luua coachide nn õppiv kogukond, mis pakuks kaasahaaravaid arutelusid ja pidevat enese täiendamist ning kus coachid saaksid panustada ja näha kuidas nende panus Eesti inimeste elu paremuse poole muudab. Õppiva kogukonna eesmärk on läbi reflektiivse kogemuse õppida ja areneda. Selline formaat sobib suurepäraselt üksikult praktiseerivate coachide ja organisatsioonides töötavate coachide omavahelisele paremale suhtlusele. Meie eesmärk on luua erinevate coachingu lähenemiste, treenerite ja niššide vahel usaldus, et koos kogukonda paremini edasi arendada. Läbi kogemuse jagamise ja üksteiselt õppimise kaudu saame me koos arendada ja kasvatada coachingu kogukonda Eestis. 

Antud programm on üles ehitatud ja viiakse läbi ICF Vancouveri ühe asutaja liikme Lynn Skotnitsky poolt. 

Kes on LYNN SKOTNITSKY? 
Lynn Skotnitsky, MA ECPC PCC, on rohkem kui 25. aastase kogemusega professionaalne coach ja täiskasvanute koolitaja Kanadast. Oma töös keskendub Lynn juhtide arendamisele, kogukondade loomisele, kultuuride vahelisele kommunikatsioonile ning erinevate inimeste, meeskondade, organisatsioonide ja kogukondade kaasamisele. Lynn on elanud 5. ja töötanud 16. erinevas riigis. Ta on loonud ja välja töötanud erinevaid töötubasid ja koolitusi, meeskondlikke projekte; olnud tegev erinevates konsultatsiooni projektides ja töötanud erinevatele sektoritele, sh ülikoolile, tervishoidu valdkonnale, kogukonna planeerimises, finants sektoris ja turismi arendamise valdkonnas. Lynn on sügavalt pühendunud erinevate kogukondade loomisele ja väestamisele. Ta on olnud erinevates organisatsioonides juhtival positsioonil ning täheldanud, et just kogukonna areng on see, mis mõjutab erinevaid geograafilisi piirkondasid kõige enam. Lynn’i unistus on luua maailm kus kõikidel on võimalus elada õnnelikult oma väärtuste järgi.


MILLAL: 12. jaanuaril, 2016
MIS KELL: 9.00 – 17.30
KUS: Tallink Spa & Conference Hotel, Sadama 11a, 10111 Tallinn, Eesti
HIND: kuni 31. detsembrini, 2015 on pileti hind 49 EUR
1. jaanuar, 2016 alates on pileti hind 69 EUR

INFO JA REGISTREERIMINE: e-maili info@intelligentne.ee või telefoni 52 68 296 teel. 

Lähemalt saad edasi lugeda siit: http://www.intelligentne.ee/uudised/12-jaanuar-toimub-maailmamangu-seminar/

Sprache(n) der Veranstaltung:
Art der Veranstaltung: 
Weiterbildung
Teilnahmegebühr: 
Ja
Anmeldefrist: 
11/01/2016
Online-Veranstaltung: 
Nein
Organisator: 
Intelligentne Grupp OÜ
Kontakt: 
Teaduspark Tehnopol Küberneetika maja Akadeemia tee 21/1 (II korrus) 12618, Tallinn Telefon: (+372) 629 9260 E-post: info@intelligentne.ee
Anzahl der Teilnehmer: 
< 100
Zielgruppe: 
Einrichtungen und Netzwerke der Erwachsenenbildung
Einrichtungen und Netzwerke der Erwachsenenbildung
Themen der Veranstaltung:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn