chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

E-Plattform für Erwachsenenbildung in Europa

 
 

Kalender

Dyskusyjny Klub Coacha: Co jest zasobem, a co jest ograniczeniem w pracy coachingowej?

Eingesandt von Mariusz Dłużak vor 3 Monate 3 Wochen

Montag 21 Oktober 2019
Katowice
,
Dyskusyjny Klub Coacha: Co jest zasobem, a co jest ograniczeniem w pracy coachingowej?

Zapraszamy coachów, trenerów, menedżerów, konsultantów, mentorów, psychologów, doradców zawodowych oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym na ósmy w 2019 roku Dyskusyjny Klub Coachingu!

Poniedziałek, 21 października 2019 r., godz. 17.30 - 20.30 - Dyskusyjny Klub Coacha poprowadzi dr hab. Mirosława Huflejt-Łukasik (Katedra Psychologii Osobowości Uniwersytetu Warszawskiego) "Co jest zasobem, a co jest ograniczeniem w pracy coachingowej?"

WAŻNE! ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA!
Wyjątkowo spotkamy się w Katodesk, ul. Św. Jana 11/4, Katowice

Celem spotkania jest...
...superwizja z pogłębioną refleksją o tym, co faktycznie dzieje się podczas coachingu, znaczeniu procesu coachingu i o tym, co dany coach ma do zaoferowania klientowi poza kompetencjami coachingowymi.

Co zyskasz uczestnicząc w spotkaniu?
- Rozpoznanie własnych mocnych stron przez uczestników oraz tego, jak wykorzystywać je w pracy coacha.
- Być może podważenie kilku mitów w coachingu.
- Poszerzenie wiedzy o metodzie jaką jest coaching i specyfice procesu.
- Szansa by w większym stopniu przejść od odtwórcy do twórcy w procesie coachingu.
- I uczenie się z przykładów w ramach superwizji.

Ale będzie też o projektach coachingu w organizacjach! Warto o to dopytać!

Prowadząca:
Mirosława Huflejt-Łukasik
- doktor habilitowana nauk humanistycznych w zakresie psychologii, pracownik Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Twórczyni metody kompleksowych usług dla firm Multi-Level Concept oraz Szkoły Coachingu i Pracy z Grupami MLC. Założycielka i prezes CC Innovation.

Wspiera klientów w ich zmianach od 1991 roku. Od 1994 roku pracuje z Zarządami firm oraz kluczowymi menedżerami w organizacjach, prowadząc indywidualne szkolenia oraz coaching indywidualny i zespołowy. Zajmuje się także konsultacjami dla firm, przekładając wiedzę i umiejętności na konkretne, praktyczne zastosowania. Wspiera klientów konsultacjami specjalizując się w obszarze zarządzania, zwłaszcza zasobami ludzkimi, w tym pozyskiwaniem odpowiednich pracowników i efektywności ich pracy, rozwiązywaniem problemów, także w obszarze wyznaczania kierunku firmy - wizji i strategii, planowania i wdrażania zmian w organizacji.

Od 1991 roku prowadzi szkolenia, koncentrując się na programach dla liderów, menedżerów. Prowadziła szkolenia dotyczące tworzenia zespołów i kierowania nimi, umiejętności z zakresu komunikowania się, szkolenia dla agencji PR dotyczące wizerunku medialnego oraz liczne szkolenia otwarte o różnorodnej tematyce (m.in. przywództwo, komunikowanie się, motywowanie, radzenie sobie w trudnych, konfliktowych sytuacjach, organizowanie czasu pracy, radzenie sobie ze stresem).

W swojej pracy jest nastawiona przede wszystkim na dostarczanie konkretnych potrzebnych umiejętności oraz wspieranie potencjału istniejącego w ludziach. Zajmujące są dla niej te dziedziny i sytuacje, w których można twórczo zastosować psychologiczne metody dla budowania nowych, lepszych rozwiązań.

Senior Coach i superwizor The European Coaching Federation (EuCF). Akredytowany coach i superwizor Izby Coachingu. Członek prezydium Izby Coachingu w latach 2014-2017. Laureatka nagrody "Skrzydła za dbałość o standardy coachingu" przyznanej przez środowisko coachów - Stowarzyszenie Coachów Polskich, Izbę Coachingu, ICF, EMCC.

Twórczyni i kierownik studiów podyplomowych Wydziału Psychologii UW "Coaching w organizacji", a także współkieruje studiami "Psychologia w coachingu" oraz "Psychologia w praktyce - efektywność osobista w życiu zawodowym i prywatnym".

Autorka programów i prowadząca zajęcia w ramach studiów podyplomowych. W Uniwersytecie Warszawskim "Psychologia dla liderów", "Psychologia zarządzania personelem", "Psychologia zachowań rynkowych", "Psychologiczne podstawy komunikacji medialnej" oraz w Wydziale Zarządzania "Doradztwo zawodowe". W SWPS prowadziła zajęcia na studiach podyplomowych "Psychologia klienta w marketingu usług", "Praktyczna psychologia społeczna", "Metodyka i psychologia zarządzania projektami", a na UMCS w ramach studiów "Coaching i mentoring". Prowadziła także zajęcia w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN na studiach "Executive Doktor of Business Administration Program".

Autorka badań i artykułów naukowych z zakresu psychologii społecznej, poznawczej, klinicznej i osobowości, a także artykułów popularyzujących coaching. Laureatka nagrody indywidualnej II stopnia Rektora Uniwersytetu Warszawskiego za monografię "Ja i procesy samoregulacji - różnice między zdrowiem a zaburzeniami psychicznymi", dwóch a także dwóch nagród zespołowych i stopnia Ministra Edukacji Narodowej za publikacje w podręczniku akademickim "Psychoterapia" i nagrody zespołowej Rektora Uniwersytetu Warszawskiego za współautorstwo książki "Nastrój. Modele, geneza, funkcje"

Logistyka:
Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w warsztacie.

- Koszt uczestnictwa: 50zł*, członkowie Izby Coachingu i Klubu Izby Coachingu - bezpłatnie,
- Zapisy i wpłaty wyłącznie przez portal https://evenea.pl/event/dkc2019-8/
- Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat,
- Miejsce: Centrum Biurowo-Szkoleniowe Moniuszki 7, Katowice, ul. Moniuszki 7 (centrum Katowic, 5 minut piechotą od Dworca PKP i 3 minuty od Rynku),
- W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Barbara.Lech@ic.org.pl | Mariusz.Dluzak@ic.org.pl

* W przypadku rezygnacji z udziału wcześniej niż na tydzień przed dniem warsztatu zwracamy wpłatę z potrąceniem 10% (nie mniej niż 10 zł) opłaty manipulacyjnej. Przy rezygnacji mniej niż 7 dni przed warsztatem wpłata nie jest zwracana.

Zapraszamy!

Organizator: Izba Coachingu Oddział Śląski - Barbara Lech, Mariusz Dłużak

Do zobaczenia wkrótce!

Sprache(n) der Veranstaltung:
Art der Veranstaltung: 
Weiterbildung
Teilnahmegebühr: 
Ja
Anmeldefrist: 
21/10/2019
Online-Veranstaltung: 
Nein
Organisator: 
Izba Coachingu Oddział Śląski
Art des Veranstalters: 
Andere Veranstaltung
Kontakt: 
ul. Smulikowskiego 4 00-389 Warszawa
Zielgruppe: 
Einrichtungen und Netzwerke der Erwachsenenbildung
Themen der Veranstaltung:
Ziele: 
Celem spotkania jest... ...superwizja z pogłębioną refleksją o tym, co faktycznie dzieje się podczas coachingu, znaczeniu procesu coachingu i o tym, co dany coach ma do zaoferowania klientowi poza kompetencjami coachingowymi.
Erwartete Ergebnisse: 
Co zyskasz uczestnicząc w spotkaniu? - Rozpoznanie własnych mocnych stron przez uczestników oraz tego, jak wykorzystywać je w pracy coacha. - Być może podważenie kilku mitów w coachingu. - Poszerzenie wiedzy o metodzie jaką jest coaching i specyfice procesu. - Szansa by w większym stopniu przejść od odtwórcy do twórcy w procesie coachingu. - I uczenie się z przykładów w ramach superwizji.
Anerkennung/Teilnahmebestätigung: 
Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w warsztacie.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn