chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Internetplatform for voksenuddannelsesområdet i Europa

 
 

Nyhedsoversigt

Webinarium EPALE: Mentoring - nie tylko dla biznesu. Jak zbudować program mentoringowy w Twojej organizacji?

19/08/2019
Sprog: PL

Robert Heinlen mówiąc o korzyściach mentoringu powiedział: "When one teaches, two learn". Trudno o bardziej trafne wskazanie, dlaczego mentoring jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań wspierających cele biznesowe, rozwój pracowników i ich zaangażowanie. Projekty mentoringowe na stałe wpisały się w krajobraz firm i korporacji. Skoro przynoszą tyle korzyści dlaczego są domeną świata biznesu?

Zapraszamy Was do udziału w Webinarium EPALE: Mentoring - nie tylko dla biznesu. Jak zbudować program mentoringowy w Twojej organizacji?

/cs/file/banerfacebook16jpgbaner_facebook_16.jpg

Swoją wiedzą podzielą się: Monika Dawid-Sawickaambasadorka Epale, ekspertka ds. rynku pracy związana z branżą HR od ponad 15 lat oraz Grzegorz Skibiński - Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu, HR Shared Services Head w Citi Handlowy, współzałożyciel think tanku HR Influencers.

Podczas spotkania podejmiemy następujące tematy:

  • Jak przygotować i wdrożyć program mentoringowy w małej organizacji, stowarzyszeniu, fundacji, instytucji kultury? O czym należy pamiętać? Co przygotować? I czego nie robić?
  • Czym może być mentoring? Receptą tylko na niedobór kompetencji pracowników, czy jest też czymś więcej – może wspierać rozwój i innowacyjność?
  • Jakie szczególne kompetencje powinien posiadać mentor?
  • Jak połączyć mentora i mentee by nawiązali ze sobą  więź?
  • Czy wdrożenie mentoringu jest kosztowne i gdzie szukać wsparcia realizując taki projekt?

16 września 2019 roku (poniedziałek), godz. 11:00
Organizatorzy: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Krajowe Biuro EPALE

Wydarzenie odbywa się w ramach kampanii: Dni uczenia się dorosłych 2019

Zapraszamy do rejestracji na Webinarium EPALE: Formularz rejestracyjny

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktywnego konta lub rejestracja na Platformie EPALE. Zarejestruj się

***

/cs/file/monikadawid-epalejpgmonika_dawid-epale.jpg

Monika Dawid-Sawicka

Ekspertka ds. rynku pracy. Z branżą HR związana od ponad 15 lat. Ambasadorka Platformy EPALE - europejskiej społeczności profesjonalistów z dziedziny edukacji dorosłych.
Zajmuje się doradztwem w obszarze rozwoju potencjału zawodowego i budowy efektywnych organizacji. Pracuje zarówno z osobami indywidualnymi jak i firmami.
Autorka tekstów, analiz i opracowań dotyczących tematyki rynku pracy i kapitału ludzkiego. Współautorka raportów dotyczących polskiego rynku pracy. Członek Rady Ekspertów THINKTANK. Organizatorka debat oraz licznych konferencji dedykowanych środowiskom HR. Pomysłodawczyni największego corocznego spotkania dyrektorów HR – HR Directors Summit.
Certyfikowany trener narzędzia diagnostycznego Stylów Myślenia i Działania FRIS. Coach ICF na poziomie ACC.
Absolwentka Politologii na Uniwersytecie Warszawskim, Zarządzania i Marketingu w Szkole Głównej Handlowej, Erickson Coaching International, Francuskiego Instytutu Zarządzania oraz MBA

  

/cs/file/grzegorzskibinski-9205m1jpggrzegorz_skibinski-9205_m_1.jpg

Grzegorz Skibiński

Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu, HR Shared Services Head w Citi Handlowy, współzałożyciel think tanku HR Influencers.
Bogate, kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach menedżerskich, zbudowane na pracy zarówno w administracji rządowej, jak i firmach wdrożeniowych z branży IT oraz globalnych korporacjach. Prowadził bądź uczestniczył w pracach wielu projektów z zakresu zarządzania ludźmi, a także wdrożeń systemów informatycznych. Kierował dużymi projektami, w tym wdrożeniem systemu kadrowo-płacowego w trakcie fuzji Banku Handlowego z Citibank Poland. Od 2008 roku szef HR Shared Services w Citi Handlowy.

Zdobyte doświadczenie łączy z obszarem uniwersyteckim jako członek Executive Education Advisory Board na Akademii Leona Koźmińskiego.
Lider licznych projektów Wolontariatu oraz propagator idei CSR’u. Czynnie działa w Fundacji im. Leopolda Kronenberga oraz Muzeum Powstania Warszawskiego.

   

Webinarium EPALE – cykl spotkań on-line, których celem jest promowanie wysokiej jakości uczenia się dorosłych w Europie. Spotkania, kierowane do kadry edukacji dorosłych, są okazją do wymiany doświadczeń, a przez to do doskonalenia kompetencji zawodowych.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn