chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Internetplatform for voksenuddannelsesområdet i Europa

Kalender

“Young and Smart”

Indsendt af Bartosz Wojciechowski 3 måneder 3 uger siden

Torsdag 6 Februar 2020
Darmowa konferencja dla nauczycieli i trenerów — Young and Smart
,

Projekt Young and Smart dobiega końca, ale to nie znaczy, że kończy się jego oddziaływanie. Wręcz przeciwnie – to, co zostawiamy po sobie, na użytek wszystkich zainteresowanych, to gotowe narzędzia do pracy z młodzieżą. Narzędzia, które mają sprawić, że młode pokolenia będą mogły rozwijać swoją przedsiębiorczość i umiejętności społeczne, przy użyciu innowacyjnych, dotąd niestosowanych, a zarazem jakże potrzebnych metod.

Zapraszamy 6 lutego wszystkie osoby pracujące na co dzień z młodzieżą, poszukujące wiedzy, inspiracji i gotowych rozwiązań do rozwijania pasji i umiejętności młodych ludzi.

Konferencja odbędzie się na Stadionie Wrocław w sali „Euro” (3 piętro). Wejście W3.

Link do zapisów:

https://youngandsmart.eu/theconference/?fbclid=IwAR3sqbxQkwzmXT5p3sFZSlv...

Hovedsprog:
Aktivitetstype : 
Konference
Tilmeldingsgebyr: 
Nej
Tilmeldingsfrist: 
06/02/2020
Online-arrangement: 
Nej
Tilrettelagt af: 
Note Interactive to spółka specjalizująca się w działaniach promocyjnych w mediach społecznościowych. Firma wykorzystuje Social Media do kreowania wizerunku swoich klientów i ich marek w Internecie. Aktywnie działa na polu komunikacji, nowych technologii, marketingu oraz przedsiębiorczości, łącząc zasoby IT z wiedzą biznesową i umiejętnościami miękkimi. Spółka koordynuje projekty biznesowe, których celem jest nie tylko wzrost dochodowości przedsiębiorstw poprzez pozyskanie nowych klientów, ale także zrównoważony i długofalowy proces rozwoju biznesu współpracujących firm. Firma promuje włączenie społeczne, które wynika z obaw związanych z wykluczeniem społecznym. Dla celów organizacji integrację społeczną definiuje się jako proces poprawy warunków uczestnictwa w społeczeństwie dla osób znajdujących się w niekorzystnej sytuacji ze względu na wiek, płeć, niepełnosprawność, rasę, pochodzenie etniczne, religię, sytuację ekonomiczną lub inny status, poprzez zwiększenie możliwości, dostęp do zasobów, głos i poszanowanie praw. Obecne projekty organizacji dotyczą pewnych aspektów spójności społecznej i integracji społecznej i analizują wskaźniki, które są istotne dla obu tych koncepcji, koncentrują się na eliminacji wykluczenia społecznego i promowaniu integracji społecznej.
Type arrangør: 
Anden begivenhed
Kontaktoplysninger: 
Bartosz Wojciechowski Project Manager bwojciechowski@buzzit.pl tel. 663 318 826
EU-projektnr.: 
2018-2-PL01-KA205-051604
Antal deltagere: 
< 100
Målgruppe: 
Akademikere, studerende, forskere i andragogik
Projekter og partnerskaber
Politiske beslutningstagere
Professionelle mediefolk
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn