chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Internetplatform for voksenuddannelsesområdet i Europa

Kalender

„Targa tööotsija tööriistakast“ tasuta täiskasvanute koolitusel kasutatava õppevara esitlus 25.02.2020

Indsendt af Georgi SKOROBOGATOV 2 måneder 2 uger siden

Tirsdag 25 Februar 2020
Tallinn
,

Kutsekoja juures tegutsevate Euroopa Liidu rahastatud projektide Europass ja Euroopa kvalifikatsiooniraamistiku (EQF) rakendamise koordinatsioonikeskus (National Coordination Point) eesmärgiks on hõlbustada ja edendada tööjõu vaba liikumist nii Euroopa Liidu sees kui ka liiduga külgnevate riikide vahel. Europass on raamistik, mille eesmärgiks on lihtsustada Euroopa Liidu riikide vahel kodanike oskuste ja kvalifikatsioonide tunnustamist ning teise riiki tööle või õppima asumist. Europass koondab olulisemaid töö otsimiseks vajalikke dokumente, moodustades tööotsijale dokumendimapi, milles leiduvate dokumentide vorm on kõikjal Euroopas ühesugune. Sellega saab tööandja võimaluse erinevatest Euroopa riikidest pärit tööotsijate kvalifikatsiooni paremini võrrelda ja hinnata. EQF koordinatsioonikeskus toetab ja koordineerib riikliku kvalifikatsioonisüsteemi ja Euroopa kvalifikatsiooniraamistiku omavahelist toimimist, tagades kvaliteedi ja läbipaistva menetluse.

Europassi ja EQF NCP keskuste algatusel lõid MTÜ Meelevald eksperdid Kadri Koha ja Amino Põldaru kes mõlemad on 7. taseme täiskasvanute koolitaja kutsega ja omavad suurt töökogemust tööotsijate koolitamisel õppevara, mida saab kasutada iga täiskasvanute koolitaja, kelle sihtrühmad on tööd otsivad või karjäärimuutust kavandavad inimesed. Õppevara koosneb Täiskasvanute koolituse seadusele ja Täienduskoolituse standardile vastavast isikuarengu õppekavarühma õppekavast ja neljast koolitusmoodulist. Iga moodul sisaldab koolitusprogrammi, õppematerjale, töölehti ja ka juhiseid koolitajale parimate õpitulemuste saavutamiseks. Õppekava kogumaht on 34 akadeemilist tundi ja selle õpiväljundite omandamisel  kujuneb õppijal arusaam endast professionaalina. Ta mõistab paremini oma oskusi, teadmisi ja kogemusi ning oskab neid esitleda tööle kandideerimisel, kasutades kutsesüsteemi ja Europassi vahendeid. Õppija analüüsib oma senist õpiteed ja kujuneb ennastjuhtivaks, valides endale sobivaid õppimise vorme, viise ja meetodeid. Õppevara on tasuta kasutatav tervikuna või moodulite kaupa. 

Ootame kõik täiskasvanute koolitajaid ja karjäärispetsialiste tutvuma õppevaraga seminaril, kus osalevad materjali autorid ja toimetajad, kellega suheldes saate parima ülevaate õppevara sisust ja kasutusvõimalustest. 

Õppevara esitlus toimub 25. veebruaril 2020. Sihtasutuses Kutsekoda, Mustamäe tee 16, B-Korpus, Tallinn. Seminar algab kell 15.00 ja lõpeb 17.00. 

Osalemissoovi koos oma ees- ja perekonnanime ning asutuse nimega palume saata aadressile europass@kutsekoda.ee hiljemalt 24.02.2020. 

Õppevara avaldame 25.02.2020 aadressil https://europass.ee/

 

Hovedsprog:
Aktivitetstype : 
Aktivitet for faglig udvikling
Tilmeldingsgebyr: 
Nej
Tilmeldingsfrist: 
24/02/2020
Online-arrangement: 
Nej
Tilrettelagt af: 
Europassi Keskus; Sihtasutus Kutsekoda; Euroopa kvalifikatsiooniraamistiku rakendamise koordinatsioonikeskus (EQF NCP)
Type arrangør: 
NSS-begivenhed
Kontaktoplysninger: 
europass@kutsekoda.ee
Målgruppe: 
Voksenuddannelsesnetværk og -organisationer
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn