chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Internetplatform for voksenuddannelsesområdet i Europa

Kalender

“Spotkaj się online! Narzędzia przydatne do pracy zdalnej z grupą”

Indsendt af Monika Hausman-Pniewska 1 måned 2 uger siden

Mandag 25 maj 2020

Webinarium odpowie na pytania: jak krok po kroku przygotować i poprowadzić warsztaty online dla czytelników? Po jakie narzędzia sięgnąć, aby spotkanie – mimo, że odbywające się w przestrzeni wirtualnej – angażowało uczestników? Webinarium będzie także okazją do tego, żeby zobaczyć jak samodzielnie przygotować pokój do webinarium w programie ClickMeeting lub pokój do spotkania w platformie  Zoom. Dowiemy się również jak uatrakcyjnić spotkania online, korzystając z narzędzi takich jak Mural, Jamboard, Story Dice czy AnswerGarden – dzięki którym możemy robić burze mózgów, zbierać odpowiedzi uczestników czy zadbać o integrację na początku spotkania. 

Aby wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się klikając na link: https://frsi.clickmeeting.pl/labib-pl-spotkaj-sie-online-narzedzia-przyd...

Webiraium poprowadzi Agata Warywoda z Krośnieńskiej biblioteki Publicznej i Akademickiego Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii w Rzeszowie.

Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z "Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego".

Hovedsprog:
Tilmeldingsgebyr: 
Nej
Tilmeldingsfrist: 
25/05/2020
Online-arrangement: 
Nej
Tilrettelagt af: 
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Type arrangør: 
Anden begivenhed
Kontaktoplysninger: 
L. KOPERNIKA 17 00-359 WARSZAWA TEL. 22 123 90 20 FAX 22 123 90 44 FRSI@FRSI.ORG.PL
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn