chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Internetplatform for voksenuddannelsesområdet i Europa

Epale content listing

Onsdag 22 januar 2020, Lithuania

Nematoma paveikslo pusė

Sausio mėnesį net 7-iuose Lietuvos regionų muziejuose startuoja unikalus projektas „Nematoma paveikslo pusė“. Tai – ciklas parodų, kuriose pristatomi paveikslai iš muziejų fondų ir jų tyrimų vaizdai, atlikti pasitelkiant ultravioletinius, infraraudonuosius ir rentgeno spindulius.

18 januar 2021
- Ajida Stančienė
Fredag 25 september 2020, Latvia

Vebinārs "Pieaugušie un izglītotāji: kāpēc mēs nedzirdam viens otru?"

Vienas no biežāk sastopamajām grūtībām, ar kurām sastopas pieaugušo izglītotāji, ir pieaugušo nevēlēšanās mācīties. Kas ir to pamatā? Un ko ar to var darīt? Vebinārs sniedz priekšstatu par pieaugušā pašvirzības mehānismu un no tā izrietošajām  iespējām iesaistīt pieaugušos mācībās. Vebinārs var būt noderīgs ikvienam, kuru interesē darbs ar cilvēkiem.

Kurzemes plānošanas reģions rīko vebināru “Pieaugušie un izglītotāji: kāpēc mēs viens otru nedzirdam?”
Lektore – pedagoģijas zinātņu doktore Ingrīda Muraškovska.

Vebinārs notiks Zoom platformā.

Cours et réunions en ligne : comment surmonter sa peur de prendre la parole

Cet article du journal The conversation offre une réflexion, des propositions d'outils, des conseils sur la prise de parole pendant les temps en visio.

Pour accompagner vos réunions de montage de projet, et pour la continuité de l'animation des vos équipes transnationales, c'est une lecture intéressante, disponible en français et en anglais.

This article from The Conversation offers a reflection, suggestions for tools, and advice on speaking during video time.