chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronická platforma pro vzdělávání dospělých v Evropě

KONYA DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ

Türk Denetleme sistemi, 2005 yılında ceza muhakemesi prosedürünün bir parçası ve ülke genelinde toplam 137 merkezdeki kamu kurumları şeklinde bir ceza yöntemi olarak kurulmuştur. Konya Probasyon Bölümü, 67 personel ve 17 meslekle (Sosyolog, Psikolog, Öğretmen, Sosyal Görevli) çalışmalarını sürdüren denetimli sisteminin bir parçasıdır.     
    
Özünde, bireyin yeniden sosyalleşmesi, rehabilitasyon, suç tekrarını önleme ve toplumu suçtan koruma. Başka bir deyişle, Probation; Suç işlerine karışan hükümlü konumunda bulunan çocuklar, gençler ve yetişkinlerin ihtiyaç duyduğu her türlü hizmetleri ve kaynakları kullanarak yardım sağlamak için bir uygulamadır.
    Avrupa Birliği projemizin amacı, 18-30 yaşları arasındaki genç uyuşturucu bağımlılarının bağımlılıklarından kurtulma sürecini yönetmek için uygulamış olduğumuz danışmanlık, eğitim, iyileştirme ve rehberlik yöntemlerini Avrupa ülkeleri perspektifiyle değerlendirmektir. yeni uygulamaları gözlemlemek ve mevcut yöntemlerimizi geliştirmek. Bu nedenle, Avrupa Birliği Erasmus + K1 programı için ortaklar arıyoruz.

Konya Probasyon Bölümünde çalışan, fikirlerimizi paylaşmak ve bireyin yeniden sosyalleşmesi, rehabilitasyon, suçun tekrarlanmasının önlenmesi ve toplumu suçtan korumak gibi konularda diğer insanlarla işbirliği yapmak isteyen, coşkulu ve enerjik bir insan grubuyuz. . Avrupa Birliği projemizin amacı, 15 - 30 yaş arasındaki genç uyuşturucu bağımlılarının bağımlılıklarından kurtulma sürecini yönetmek için uygulamış olduğumuz danışmanlık, eğitim, iyileştirme ve rehberlik yöntemlerini Avrupa ülkeleri perspektifiyle değerlendirmektir. yeni uygulamaları gözlemlemek ve mevcut yöntemlerimizi geliştirmek. Bu nedenle, Avrupa Birliği Erasmus + K1 programı için ortaklar arıyoruz.

Další oblast aktivit/zájmů: 
BAĞIMLILIK