chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektronická platforma pro vzdělávání dospělých v Evropě

 
 

Centrum zpráv

Aktīva diena ģimenēm pasākumā „Jaunības ģimeņu veselības diena”

30/09/2019
Jazyk: LV

25. septembrī Daugavpils sporta bāzē  „Dzintariņš” norisinājās  pulciņu un ģimeņu sporta spēles  „Jaunības ģimeņu veselības diena” pasākums ar sporta aktivitātēm ERASMUS+ programmas finansētā projekta “Eiropas Sporta nedēļa 2019” (Projekta Nr. 608144-EPP-1-2019-1-LV-SPO-DWS1-NE , Decision Nr.2019 - 0513/001-001,) projektu konkursa „Fizisko aktivitāšu un veselīga dzīvesveida popularizēšana Eiropas Sporta nedēļas 2019” ietvaros.

Pasākums pulcēja lielāko daļu BJC „Jaunība” audzēkņus ar ģimenēm, kā arī pilsētas iedzīvotājus, līdz ar to pasākuma vieta bija pilna ar aktīviem bērniem un viņu vecākiem.

Dalībnieki izgāja šķēršļu joslas ar spēka, lokanības, veiklības un tūrisma elementiem, visi pārbaudīja savas šaušanas prasmes aktivitātē ar biatlona elementiem, teritorija tika izzināt orientējoties. Aktīvi tika spēlēt florbols, kur pirmo vietu ieguva komanda „Triatlona ērgļi”, bet otrajā vietā palika „Kolobki”. Trešo godalgoto vietu ieguva „Ērgļi” komanda.

Pasākumā tika apbalvotas arī aktīvākās un rezultatīvākās komandas katrā no stacijām.

Pasākuma dalībnieki pārbaudīja savas prasmes veselības viktorīnā, biatlonā,orientēšanās, basketbolā, hokejā  un veiklā braukšanā ar velosipēdu. Tā pat tika noorganizēta bezmaksas tabatas treniņš.

Vecāki viennozīmīgi atzina, ka ļoti vēlas turpmāk šāda veida pasākumus, kur ir iespējams aktīvi pavadīt laiku kopā ar bērniem.

Aktivitātes tika piemērotas dažāda vecuma dalībniekiem un personām ar invaliditāti.

Eiropas Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva, lai veicinātu nodarbošanos ar sportu un fiziskām aktivitātēm visā Eiropā. Koordinators Latvijā ir Latvijas Sporta federāciju padome. Projekts tiek līdzfinansēts no Eiropas Komisijas un valsts budžeta līdzekļiem.

 

Foto: www.facebook.com/bjcjauniba/

/lv/file/bcjauniba-beactivejpgbcjauniba-beactive.jpg

 

Avots: izglitiba.daugavpils.lv.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Zobrazuje se 1 - 7 ze 7
 • Obrázek uživatele Valerija Seļezņova
  Nav noslēpums, ka ne bieži mēs veicam pasākumus, kuros iesaistām vecākus. Bet cieša sadarbība, kopā pavadītās stundas ir dārgas. Šis pasākums ir vērsts uz saliedēšanu un iesaistīšanu vecāku darbībā. Šis pasākums veicina pieaugušo un bērnu tuvināšanos, pozitīvu emociju veidošanu. Šādas aktivitātes, sacensību spēles formā, rada svētku noskaņojumu, dod iespēju vecākiem un bērniem spēlēt un atpūsties kopā. Uzskatu, ka Pasākums vērsts uz ģimenes un skolas komunikatīvo attiecību attīstību, veido vecāku un bērnu saskarsmes kultūru, cieņu viens pret otru. Lieliski!
 • Obrázek uživatele Ieva Kolosko
  Šāda veida pasākumi ir ļoti lietderīgi-  saliedē ģimenes, jo ikdienas steigā vecāki ļoti maz laiku kopā ar saviem bērniem.  Ir novērots, ka vecāki brīvdienas kopā ar bērniem pavada iepirkšanās centrā, kas ir ļoti skumji,  no šī ''iepirkšanās centra'' bērns neiegūst lietderīgas vērtības, kuras varētu iegūt šāda veida pasākumos: izpratne par veselīgu dzīvesveidu!

 • Obrázek uživatele Ivita Mikelsone
  Jebkurš pasākums, ko vecāki pavada ar bērniem ir vērtīgs. Mūsdienās vecāki ir ļoti aizņemti un viņiem nepaliek laika saviem bērniem. Vecāki ir noguruši un brīvdienās gribas atpūsties. Šādi pasākumi liek vecākiem iziet ārpus mājas un kopā ar saviem bērniem pavadīt laiku kopā. Ja vēl tas ir sports, kas arī kopā ir jautra pavadīšanas iespēja, kā arī veselīga.
 • Obrázek uživatele Anastasija Kuzmina
  Ļoti labs pasākums audzēkņiem ar ģimenēm, pilsētas iedzīvotājiem, prieks ka, pasākuma vieta bija pilna ar aktīviem bērniem un viņu vecākiem.Kur pasākuma laikā dalībnieki varēja pārbaudīt savas prasmes un tika apbalvoti.Atī vecāki viennozīmīgi atzina, ka ļoti vēlas turpmāk šāda veida pasākumus, kur ir iespējams aktīvi pavadīt laiku kopā ar bērniem. Mūsu aizņemtajā laika tas ir ļoti svarīgi, atrast laiku un spēku kopa būšanai.
 • Obrázek uživatele Ivita Freimane
  Ikviens mazs solis pretim iekļaujošai idejai ir liels panākums. Tas rada apstākļus, kuri palīdz pārvarēt barjeru pret citādajiem. Ikviens ir pelnījis iespēju atrasties sabiedrībā. Tikai sabiedrībā var notikt izaugsme, tādēļ būtiski tikties, uzklausīt un izteikties! Malači!
 • Obrázek uživatele Maija Elvīra Šmukste
  Lieliska iespēja saliedēties, būt aktīvam un produktīvam brīvajā laikā! 
  brīnišķīgi uzzināt, ka pasākumi aktīvi tiek veidoti un popularizēti. Patīkami ir apzināties, ka ikkatram un katrai ģimenei ir dota iespēja piedalīties un parādīt savas prasmes, tādējādi pavadot laiku kopā, kas mūsdienās ir tik ļoti svarīgi. 
   Uzskatu, ka ir ļoti labi, ka sports tiek savienots ar teorētiskām zināšanām par veselīgu uzturu un veselību. Darot un mācoties reizē, pietam, brīvā gaisotnē, ir lielāka iespēja, ka zināšanas tiks izmantotas arī turpmāk. 
 • Obrázek uživatele Jelizaveta Cunajeva
  Patīkami dzirdēt par līdzīga veida pasākumiem, kas ne tikai mudina aktīvi darboties, sportot, fiziski iesaistīties dažāda veida komandas spēlēs, bet arī mērķtiecīgi strukturē cilvēku brīvo laiku un saliedē ģimenes.
  Manuprāt, tādus pasākumus ir jāorganizē biežāk un informāciju par tiem ir jāizplata pēc iespējas vairāk, lai piedalītos pēc iespējas vairāk interesentu. Kā arī ir jāpopularizē šādi pasākumi, lai kopumā virzītu sabiedrisko domu uz aktīvu un ģimenisku dzīvesveidu.