chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronická platforma pro vzdělávání dospělých v Evropě

Zdroj

Przyszłość HR na świecie - raport Monitor Deloitte

Jazyk: PL

Zveřejnil(a) Sebastian Cieślak

Autor/ři zdroje: 
Monitor Deloitte
Datum zveřejnění:
Neděle, 28 Duben, 2019
Typ zdroje: 
Jiné
Země:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
Refresh comments Enable auto refresh

Zobrazuje se 1 - 1 ze 1
  • Obrázek uživatele Monika Dawid-Sawicka
    Zmianom podlegają nie tylko codzienna praca pracowników, ale również całe procesy organizacyjne - sposoby w jakie firmy poszukują pracowników, nagradzają ich. W wielu przypadkach do lamusa odchodzą CV czy warsztaty organizowane w salach szkoleniowych.
    Jaka będzie przyszłość HR według Deloitte? Przedstawiono cztery możliwe scenariusze. Według jednego, który wydaje się być najbardziej prawdopodobny, przyszłość HR będzie coraz bardziej zautomatyzowana. Chodzi tu nie tylko o to, że część pracy wykonują za nas specjalistyczne programy (co przekłada się na obniżenie kosztów ponoszonych na usługi HR), ale także o to, że mogą one pomóc w budowaniu relacji pracownik-pracodawca. Rozwój nowych technologii sprawił, że zatrudnieni mają znacznie więcej możliwości szybkiego kontaktu z działem HR niż jeszcze kilka lat temu. Czy przełoży się to na lepiej dopasowane projekty rozwojowe i większą satysfakcję z pracy? Na wagę personalizacji i indywidualnego podejścia do rozwoju wskazywano też w raporcie Learning & Development Gobal Sentiment Survey co potwierdza jak ważny ale też trudny w realizacji jest to obszar.