chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronická platforma pro vzdělávání dospělých v Evropě

Kalendář

Täiskasvanute koolitaja baaskoolitus Tartus

Zveřejnil(a) Kadi Kass před 2 měsíce 3 dny

Pondělí 3 Srpen 2020 - Středa 30 Září 2020
Tartu, Betooni 9
,

Suur rõõm on kutsuda sellele koolitusele nii  juba tegutsevaid kui ka alustavaid koolitajaid. Koolitus on väga heaks toeks kutseeksamiks valmistumisel. Täiskasvanute koolitaja kutset annab välja täiskasvanute koolitajate assotsiatsioon ANDRAS.

Vastastikuse sobivuse korral on lõpetajatel võimalus hakata meie koostööpartneritena tööle.

Meil on pigem väikesed õpperühmad ning igal õppijal on võimalik saada individuaalset tuge ja nõustamist. Õpiteekonna juhendajaks on  andragoog ja 7. kutsetasemega täiskasvanute koolitaja Ülle Mugu.

Sihtrühm: hetkel töötavad ja ka tulevased koolitajad. Koolitusele on oodatud ka koolitusvaldkonna vastu huvi tundvad inimesed, kelledel puudub koolitamise kogemus.

Koolituse sisu: Toetada täiskasvanute koolitaja kutsestandardi tase 6 ja tase 5 kompetentside omandamist. Õppekava koostamisel on aluseks võetud: Täiskasvanute koolitaja kutsestandardi tase 6 ja tase 5 kompetentsid. Kutsestandard, tase 5: B.2.1. Õppeprotsessi ettevalmistamine, B.2.2. Õppeprotsessi läbiviimine, B.2.3. Õppeprotsessi analüüs ja hindamine, B.2.4. Professionaalne enesearendamine, B.2.5. Täiskasvanute koolitaja kutset läbiv kompetents. Kutsestandard, tase 6: B.2.1 Õppeprotsessi ettevalmistamine, B.2.2 Õppeprotsessi läbiviimine, B.2.3 Õppeprotsessi analüüs ja hindamine, B.2.5 Professionaalne enesearendamine, B.2.10 Täiskasvanute koolitaja kutset läbiv kompetents.

Koolituse maht: 130 ak/h, millest 80 ak/h on auditoorne õpe ja 50 ak/h on iseseisev praktiline töö

Ühe õppija koolituse maksumus: 1150 eurot + km

Personaliekspert OÜ on Töötukassa koolituskaardi partner.

Primární jazyk:
Typ události: 
Událost v oblasti profesního rozvoje
Účastnický poplatek: 
Ano
On-line událost: 
Ne
Pořádá: 
Personaliekspert OÜ Lektor: Ülle Mugu
Druh organizátora: 
Jiná událost
Kontaktní údaje: 
info@personaliekspert.ee Tel 58439917
Cílová skupina: 
Akademičtí pracovníci, studenti, výzkumníci v andragogice;
Projednávané téma:
Cíle a záměry: 
Anda koolitaja tööks vajalikud teadmised ja oskused, mis on kirjeldatud Täiskasvanute koolitaja kutsestandardi tase 6 ja tase 5 kompetentsidena.
Očekávané výsledky učení: 
Koolituse läbinud õppija: • Oskab ette valmistada ja läbi viia täiskasvanute koolitust ning seda analüüsida. • Oskab koostada õppekava, mis vastaks seaduse nõuetele ja täiskasvanud õppija vajadustele. • Teadvustab ennast enesearengu subjektina ning reflekteerib oma kogemust. • Oskab kasutada IKT vahendeid õppeprotsessis ning koostada enda professionaalse tegevuse arenguportfooliot. • Teab erinevaid müügi ja turunduse võimalusi koolitaja töös.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email