European Commission logo
Kreirajte nalog
Event Details
16 Feb
2022

Webinář EPALE: Opakovací hry při školení

Događanje na daljinu
to

Téma: Opakovací hry při školení

Anotace: Jak na školení opakovat probraná témata, aby opakování účastníky bavilo a bylo účinné? Opakování je matka moudrosti, říká latinské přísloví. A proto bychom na něj při školení jakéhokoliv tématu neměli, my lektoři, zapomínat. Dozvíte se, jak do opakování zaangažovat samotné účastníky, aby měli pocit, že si hrají a neopakují, dostanete praktické tipy na opakovací hry, abyste s účastníky zopakovali přesně to, co zopakovat potřebujete, naučíte se vytvářet jednoduché opakovací hry, které budete moci používat opakovaně bez přípravy a také si zahrajete krátkou hru přímo na webináři.

Lektorka: Petra Šimková, lektorka a koučka, www.myskill.cz. Petra vede tréninkové semináře pro firmy od roku 2002 v oblasti manažerských, prezentačních, lektorských dovedností, osobní efektivity. Koučuje od roku 2012, publikuje články v oblasti osobního rozvoje, vydává e-knihy a MP3 nahrávky.

Webinář EPALE s lektorkou Petrou Šimlovou.
Event Details
Status
As planned
Web lokacija događaja
Online type
Livestream
Organiser type
NSS događaj
Broj delegata
< 100
Ciljna grupa
Academics, students, researchers in andragogy
Adult learning networks & organisations
Projects & partnerships
Policy makers
Media professionals
Naknada za prisustvo
Off
Themes addressed

Da li imate u planu neki događaj?

Ne ustručavajte se da to učinite! Kliknite na donji link i odmah predložite događaj!

Najnovije rasprave

Kulturna i kreativna industrija – (ne)propuštena šansa za Bosnu i Hercegovinu

Potencijal koji postoji u okviru kulturne i kreativne industrije, opravdano nameće pitanje o tome da li je to u kontekstu bosansko-hercegovačke ekonomije i društva propuštena ili nepropuštena šansa te da li bi u ovom segmentu industrije to bila šansa za razvoj, zapošljavanje mladih i socijalnu koheziju.

More