chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Електронна платформа за учене на възрастни в Европа

 
 

Отдел с новини

#ObjavSvojTalent počas Európskeho týždňa odborných zručností 2018

02/11/2018
Език: SK
Document available also in: EN

Európsky týždeň odborných zručností 2018 sa bude konať od 5. do 9. novembra vo Viedni, pričom sa množstvo podujatí a aktivít bude konať v celej Európe na národnej, regionálnej a miestnej úrovni až do konca roka. Všetky podujatia a aktivity Európskeho týždňa odborných zručností nájdete na interaktívnej mape.  

Odborné vzdelávanie a príprava (OVP) ponúka ľuďom všetkých vekových kategórií vynikajúce príležitosti rozvíjať svoje zručnosti, pripraviť sa na prácu a zlepšiť ich zamestnateľnosť. Prostredníctvom Európskeho týždňa odborných zručností chceme zvýšiť povedomie o širokej škále príležitostí, ktoré sú k dispozícii v rámci odborného vzdelávania a prípravy, a povzbudiť ľudí v účasti na OVP.

Každý, kto je zainteresovaný v OVP sa môže zapojiť do Európskeho týždňa odborných zručností. Môžete sa stať oficiálnym partnerom a zvyšovať povedomie o vašej práci registrovaním vašej udalosti alebo aktivity. Svoje podujatia môžu registrovať:

 • Poskytovatelia OVP
 • Organizácie vzdelávania dospelých
 • Výskumníci
 • Študujúci
 • Rodičia
 • Spoločnosti
 • Sociálni partneri
 • Kariéroví poradcovia
 • Zástupcovia verejného sektora

Na Slovensku je oficiálnym partnerom Európskeho týždňa odborných zručností 2018 Štátny inštitút odborného vzdelávania, ktorý zhromažďuje všetky podujatia tohto týždňa na stránke mesiacvzdelavania.sk (externý odkaz). Informácie o vašom podujatí, ktoré sa koná v rámci Európskeho týždňa odborných zručností môžete posielať na nsk@siov.sk, a vaše podujatie bude uverejnené na stránke mesiacvzdelavania.sk.

Štátny inštitút odborného vzdelávania je taktiež hlavným partnerom projektu #ObjavSvojTalent. Viac o tomto projekte nájdete na stránke objavsvojtalent.sk (externý odkaz).

Podujatia a aktivity Európskeho týždňa odborných zručností môžete sledovať aj na sociálnych sieťach prostredníctvom hashtagov #DiscoverYourTalent a #EUVocationalSkills.

 

 

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Показване на 1 - 1 от 1
 • снимка на Barbora Černá
  Many Slovak events of EVSW 2018 are available on the page: https://mesiacvzdelavania.sk/

  For those who still haven´t registered their events on this, please send us the information about the event to nsk@siov.sk and we will publish your event on our page.

  Best Regards,
  Barbora Černá
  SIOV
  _______________________________________________________________________________________
  Mnoho slovenských podujatí Európskeho týždňa odborných zručností môžete nájsť na stránke https://mesiacvzdelavania.sk/.

  Ak sa Vaše podujatie stále nenachádza na našej stránke, prosím pošlite nám informácie o podujatí na nsk@siov.sk a my publikujeme Vaše podujatie na našej stránke.

  S pozdravom,
  Barbora Černá
  ŠIOV