Resource Details
РЕСУРС

Atrask muziejų edukacines programas

Kiek ir kokie muziejai veikia Lietuvoje? Kokias edukacines programas jie siūlo? Kur ir kokios informacijos galima rasti apie jų vykdomas edukacines programas? Kaip nepasiklysti siūlomų programų gausoje ir išsirinkti tinkamiausią? Kokias edukacines programas siūlo Valstybės pažinimo centras?

Atsakymus į šiuos klausimus rasite Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Muziejų edukacinės programos“ vaizdo įraše. Vilija Sapjanskienė, Lietuvos muziejų asociacijos Švietimo sekcijos valdybos narė,  pristato  internetines svetaines, kur galima rasti įvairią informaciją apie edukacines programas. Nideta Jarockienė, Valstybės pažinimo centro vedėja, pristato šį edukacinį centrą kaip įkvepiančią erdvę, kur susitinka ir susipažįsta edukacinių užsiėmimų dalyviai, jų koordinatoriai, parodų kuratoriai, mokslininkai, menininkai ir kiti, kur nuolat įgyvendinama interaktyvi edukacinė programa. Organizuojamos apžvalginės ir teminės ekskursijos, edukaciniai užsiėmimai, paskaitos, renginiai. Dominančią apsilankymo formą čia atras mokytojai su mokiniais, tėvai su vaikais, suaugusiųjų grupės.

Šis  pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Resource Details
Автор(и) на ресурса
Ugdymo plėtotės centras
Вид ресурс
Друго
Държава
Дата на публикуване
Език на документа
Login (0)

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!