chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Електронна платформа за учене на възрастни в Европа

 
 

Отдел с новини

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo koordinavimas – ėjimas strateginio planavimo keliu

22/02/2017
Език: LT

Tęsiant neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi koordinatorių mokymus, Vilniaus ir Panevėžio regionų koordinatoriai rinkosi į antrą projekto vykdomų mokymų sesijos ciklą. Jų metu švietimo ekspertė Daiva Penkauskienė su dalyviais dalinosi strateginio planavimo įžvagomis ir apžvelgė savivaldybių strateginius planus; drauge diskutuojant apie planų privalumus ir trūkumus, numatytos tolesnės veiklos gairės.Dr. Jolita Dūdaitė supažindino su Lietuvos suaugusiųjų bendrųjų gebėjimų tyrimo PIAAC duomenimis (angl. Programme for the International  Assessment  of  Adult  Competencies).

Apibendrintai galima teigti, kad visose savivaldybėse svarbu sudaryti sąlygas suaugusiesiems tobulinti gebėjimus spręsti problemas pasitelkiant informacines technologijas, kurios, esant sparčiam skaitmeninių technologijų tobulėjimui, gali padėti užtikrinti kvalifikacijos tobulinimą ir konkurencingumą darbo rinkoje. Vilniuje vykusių mokymų metu Švietimo mainų paramos fondo Profesinio mokymo ir suaugusiųjų švietimo programų skyriaus vadovė Donata Kavoliūnienė pristatė „Erasmus+“ projektų teikimo galimybes.

Diskusijose pakartotos ir užakcentuotos svarbiausios problemos: finansavimas, gyventojų aktyvumas ir noras mokytis, formalios ir praktinės koordinavimo dalių suderinimas.

Mokymai organizuoti įgyvendinant projektą „Suaugusiųjų švietimo veiksmų plano nacionalinis koordinavimas: Lietuva“.

Mokymų Vilniuje (2016 m. gruoždio 8-9 d.) ir Panevėžyje (2017 m. vasario 8-9 d.) akimirkos:

 

/bg/file/nuotrauka1jpgnuotrauka1.jpg

/bg/file/nuotrauka2jpgnuotrauka2.jpg

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn