chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Електронна платформа за учене на възрастни в Европа

Ресурси

Výsledky a analýza prieskumu na platforme EPALE – zhrnutie

Език: SK
Document available also in: EN CS DA ET EL HR FR DE IT PL ES LV LT GA HU MT NL PT RO SL FI SV

Публикувано от Eva ALOS MELCHOR

Tento dokument sumarizuje výsledky online prieskumu, ktorý uskutočnili Generálne riaditeľstvo pre vzdelávanie a Služba centrálnej podpory (CSS) platformy EPALE v období od 15. apríla do 18. mája 2014.

Prieskum mal poskytnúť jasnejší obraz o očakávaniach potenciálnych používateľov platformy EPALE – európskych odborníkov z oblasti vzdelávania dospelých. Cieľom bolo spoznať ich nádeje, očakávania a preferencie, ktoré by sa mohli premietnuť do určitých smerodajných zásad vývoja webovej lokality a komunity.

Treba však poznamenať, že výsledky prieskumu nie sú v žiadnom prípade definitívnym ukazovateľom preferencií používateľov. Tieto preferencie možno potvrdiť až vtedy, keď používatelia začnú s platformou pracovať, preto je dôležité doplniť výsledky prieskumu o skúsenosti z formovania platformy, o výsledky meraní a o poznatky používateľov platformy EPALE.

Автор(и) на ресурса: 
EPALE CSS Team, DG Education and Culture
Дата на публикуване:
петък, 21 Ноември, 2014
Вид ресурс: 
Проучвания и доклади
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email