chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Електронна платформа за учене на възрастни в Европа

 
 

Отдел с новини

Projektu īstenotājus aicina iesaistīties #ErasmusDienās 2019

16/05/2019
Език: LV

Šogad pirmo reizi Latvijas Erasmus+ projektu īstenotājiem ir iespēja iesaistīties Eiropas mēroga festivālā #ErasmusDienas 2019, kas notiks no 10. līdz 12. oktobrim. Šajā laika posmā Erasmus+ projektu īstenotāji un profesionāļu tīkli no visiem izglītības sektoriem ir aicināti organizēt dažādus pasākumus, komunicējot Eiropas vērtības, ieguvumus no mobilitātes un Erasmus+ projektu rezultātus.

 

Kas var organizēt pasākumus?

Pasākumus festivāla laikā aicinātas rīkot organizācijas, kuras īsteno vai ir īstenojušas Erasmus+ projektus un vēlas dalīties pieredzē, pastāstīt par Erasmus+ iespējām un iedrošināt izmantot programmas iespējas tos, kuriem vēl nav pieredzes projektos.

 

Kādus pasākumus var īstenot?

Festivālā var piedalīties ar visdažādākajiem pasākumiem, piemēram, semināriem, zibakcijām, izstādēm, izglītojošām nodarbībām, pasākumiem tiešsaistē, vizītēm skolās, projektu pieredzes stāstu publicēšanu sociālajos medijos un cita veida aktivitātēm. Radošumam nav robežu!

 

Kā pieteikt savu pasākumu festivāla kalendārā?

Festivālam #ErasmusDays 2019 ir izveidota mājaslapa, kurā organizatori paši aicināti reģistrēt savus pasākumus līdz 9. oktobrim, lai tos iekļautu kopējā pasākumu kalendārā, kur būs redzami pasākumi, kas notiek visā Eiropā. Pasākuma informācija jāiesniedz latviešu valodā.

 

Festivāla vizuālais noformējums

Lai nodrošinātu pasākumu atpazīstamību, aicinām lietot vienoto festivāla vizuālo identitāti. Dažādi publicitātes materiāli (plakāts, baneri u.c.) lejuplādēšanai, drukāšanai un rediģēšanai ir pieejami šeit.

 

#ErasmusDienas ir Francijas nacionālās Erasmus+ aģentūras iniciatīva, kuru atbalsta Eiropas Komisija. Informācija par iepriekšējām #ErasmusDienām 2018 pieejama festivāla mājaslapā.

 

Vairāk: Valsts izglītības attīstības aģentūras mājas lapā.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn