chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Електронна платформа за учене на възрастни в Европа

Календар

Webinar - Dni Otwarte w Hospicjum Palium

Публикувано от Małgorzata Rosalska преди 1 Месец 3 седмици

събота 10 Октомври 2020

Towarzystwo Opieki Paliatywnej - Oddział w Poznaniu zaprasza na spotkanie ze specjalistami codziennie pracującymi w Hospicjum Palium, będącego częścią Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Będzie to spotkanie z intersyscyplinarnym zespołem, który opiekuje się pacjentami i rodzinami na różnych etapach ich zmagań z chorobą.

Opieka paliatywna to opieka wielopłaszczyznowa, uznająca złożoność ludzkiej natury, na którą składają się ciało i duch, intelekt, dusza. Dostrzegając zróżnicowanie potrzeb pacjenta w wymiarze fizycznym i duchowym – w hospicjum pracują osoby wielu specjalności. Są to lekarze, pielęgniarki, opiekunowie medyczni, psycholodzy, fizjoterapeuci, pracownicy socjalni, duchowni oraz wolontariusze. Każda osoba ma swoją rolę i zakres pomocy, do której jest uprawniony. Wszystkich jednak łączy jeden cel – wrażliwa, profesjonalna, życzliwa, delikatna i uważna opieka nad pacjentem i jego rodziną, która dąży do zapewnienia chorym możliwie najwyższej jakości życia.

 

Codziennie w hospicjum odbierane są dziesiątki telefonów z pytaniami o to, jak się zarejestrować do hospicjum domowego, na czym polega opieka w hospicjum domowym i czym różni się od tej na oddziale stacjonarnym. Pojawiają się również pytania o praktyczne aspekty opieki nad chorymi. Na te pytania postarają się podczas webinarium odpowiedzieć pracownicy hospicjum.

Zapraszamy na wirtualne spotkanie w sobotę 10 października 2020, które rozpoczynamy o godzinie 11:00.

Transmisja na żywo będzie dostępna pod poniżyszm linkiem. Możliwość zadawania pytań w komentarzach: https://fb.me/e/1aram64IW

Основен език:
Такса за участие: 
Не
Онлайн събитие: 
Да
Организирано от: 
Hospicjum Palium, Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu
Тип организатор: 
Друго събитие
Разглеждана тема:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email