chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Електронна платформа за учене на възрастни в Европа

 
 

Календар

Savižudybės prevencijos „Safe Talk“ mokymai

Публикувано от Aušrinė Česnulienė преди 2 месеца 1 седмица

петък 13 Декември 2019
Kazlų Rūda
,

Faktas: kas 40 sekundžių nusižudo vienas žmogus. Kas 3 sekundės kas nors bando nusižudyti. Kiekviena savižudybė skaudžiai paveikia bent 6 žmones.

Tyrimai rodo, kad net 75 procentų savižudžių apie ketinimą nusižudyti prasitaria šeimos nariams ar draugams, tad labai svarbu išklausyti artimą žmogų ir laiku padėti jam spręsti problemas. Tačiau, ar mes artimą išklausome ir išgirstame?

„Safe Talk“ – tai 4 val. tarptautiniu lygiu pripažinti mokymai, apie tai, kaip atpažinti savižudybės pavojų ir nukreipti žmogų pagalbos. Tiesiogiai arba netiesiogiai, dauguma žmonių, svarstančių apie savižudybę, kviečia padėti juos apsaugoti. Po „Safe Talk“ mokymų dalyviai bus geriau pasirengę atpažinti šiuos kvietimus ir padėti asmeniui, svarstančiam apie savižudybę, užmegzti ryšį su žmonėmis, galinčiais suteikti pagalbą.

 

Основен език:
Такса за участие: 
Не
Онлайн събитие: 
Не
Организирано от: 
Kazlų Rūdos savivaldybės administracija drauge su Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuru
Тип организатор: 
NSS събитие
Данни за контакт: 
Nemokami mokymai vyks gruodžio 13 d. Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 21, Kazlų Rūda) Mokymų pradžia 9 val. Būtina išankstinė registracija tel. 8 614 38 377 arba el. paštu e.subaciene@marijampolesvsb.lt
Целева група: 
Научни работници, студенти, изследователи по андрагогика;
Мрежи и организации за учене за възрастни
Признаване/сертифициране на участието и/или резултатите от ученето: 
Bus išduodami sertifikatai.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn