chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Електронна платформа за учене на възрастни в Европа

Календар

PSÜHHOLOOGILINE VASTUPIDAVUS JA ENESEJUHTIMISE OSKUSED

Публикувано от Liina Sieberk преди 2 месеца 2 седмици

петък 13 Ноември 2020
Tallinn
,

Koolitus on Sulle, kui tunned, et Sinu elus on pinget ja stressi rohkem kui rõõmu ja kergust ning kui soovid selle muutmiseks saada uusi teadmisi ja oskusi.

Pideva pinge, ärevuse ja stressiga elamine on suuresti muutunud sotsiaalseks normiks. See on nii tavaline, et sageli märkame sümptomeid alles siis, kui keha hakkab streikima või hommikul ei taha enam voodist välja tulla. Sotsiaalministeeriumi 2019. aasta vaimse tervise uuringus öeldakse, et umbes 50% töötajatest tunnevad tööl stressi. Sellega kaasneb inimese alanenud loovus, madalam töövõime ja langenud pühendumine. Kui kogu aeg on kiire, nõudmised järjest kasvavad ja aega endale kipub väheks jääma, kahaneb suure tõenäosusega ka meie vastupanuvõime.

Hea uudis on see, et samuti nagu oleme oma ellu kutsunud raskused ja pinged, saame sinna kutsuda ka kerguse ja heaolu. See valik on igaühe käes, igal ajahetkel. Tehnikad selleks on lihtsad ja mitmed neist ka üldtuntud. Oma lihtsusega petavad nad meid mõnikord ära ning me ei taipa neid kasutada. Mõtleme, et keerulisele murele nagu pinged ja stress peab olema ka sama keeruline lahendus. Õnneks on asi lihtsam. Võti peitub hoopis selles, kuidas ja millal neid lihtsaid võtteid kasutada. Sellest lähemalt koolituses juttu teemegi.

Основен език:
Тип на събитието: 
Събитие за професионално развитие
Такса за участие: 
Да
Краен срок за регистрация: 
06/11/2020
Онлайн събитие: 
Не
Организирано от: 
Innowise Koolitus ja Arendus
Тип организатор: 
Друго събитие
Данни за контакт: 
www.innowise.ee
Целева група: 
Мрежи и организации за учене за възрастни
Разглеждана тема:
Цели и задачи: 
Koolituse eesmärk on saada ülevaade psühholoogilise vastupidavuse võimest ning selle mõjutamise viisidest.
Очаквани резултати от ученето: 
Koolituse läbinud õppija: * oskab tuvastada stressi sümptomeid; * teab, mis on psühholoogilist vastupidavust mõjutavad aspektid; * teab, kuidas keerulistes olukordades ennast säästa; * oskab oma mentaalseid seisundeid märgata ja mõjutada.
Признаване/сертифициране на участието и/или резултатите от ученето: 
Õpiväljundite saavustamise hindamist ei toimu ning koolitusel osalenud õppijale väljastatakse tõend.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email